З нагоди Дня науки бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ за участю Харківської обласної бібліотеки презентувала першокурсникам біографічну відеолекцію «Імена науковців- харків’ян в історії міста».

Харків подарував людству багато постатей зі світовими іменами. Завдяки документальній хроніці молодь дізналася про наукову спадщину трьох лауреатів Нобелівської премії – фізика Льва Ландау, економіста Саймона Кузнеця та біолога Іллі Мечникова.

Юнаки та дівчата зацікавлено знайомилися за допомогою відео-слайдів із життєвим шляхом та науковою діяльністю Льва Ландау, на честь якого названо проспект, де розташований університет, та з плеядою інших відомих науковців, професійний та життєвий шлях яких був пов'язаний з Харковом. Серед них український астроном Микола Барабашов, архітектор Олексій Бекетов, окуліст Лев Гіршман та інші.

Молодь ознайомилися і з книжково-ілюстративними експозиціями «Наука – важливий чинник розвитку держави» та «Наукові праці вчених ХНУВС».