У мережі Інтернет було виявлено відеозапис, зроблений 24 серпня 2016 року на майдані Свободи у м. Харкові з курсантом 3-го курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ рядовим поліції Неньком В.О. та випускником цього ж факультету Буйновським С.В., які висловлювалися нецензурною лайкою.

Проведеним службовим розслідуванням встановлено, що рядовий поліції Ненько В.О. своїми діями грубо порушив Присягу працівника поліції, правила етичної поведінки, вимоги нормативно-правових актів щодо проходження служби в Національній поліції України та дискредитував звання поліцейського як представника держави.

На підставі вищевикладеного курсанта 3-го курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ рядового поліції Ненька В’ячеслава Олександровича – звільнено з Національної поліції України через службову невідповідність та відраховано з числа курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.