Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Ірина Казанчук провела зустрічі з керівництвом та школярами 11 класів навчальних закладів міста Мелітополя Запорізької області.

Вона відвідала Мелітопольську загальноосвітню школу № 14 та Мелітопольську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 115 Мелітопольської міської ради Запорізької області, де прочитала лекцію на тему «Діяльність Національної поліції України щодо захисту прав дитини в Україні».

Під час зустрічі з заступниками директорів з виховної роботи навчальних закладів Тетяною Гаркушкою та Оленою Ганюковою обговорили перспективи  співпраці з ХНУВС.