У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить круглий стіл, організований науковим гуртком кафедри трудового та господарського права факультету № 2 «Проблеми правового регулювання проходження служби у Національній поліції України та соціального забезпечення поліцейських».

У науковому заході беруть участь курсанти, студенти, слухачі магістратури, здобувачі, аспіранти ХНУВС, інших вишів системи МВС України з Києва, Дніпропетровська, Одеси та цивільних вищих навчальних закладів.

Плідної роботи та творчого натхнення побажали учасникам круглого столу перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник.