Завідувач кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник виступив з доповіддю на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми кодифікації трудового законодавства України», яку проводив Центр проблем імплементації європейського соціального права і кафедра трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На конференції обговорювалися актуальні проблеми нової кодифікації трудового законодавства, напрями вдосконалення законодавства про державну службу та про Національну поліцію України. Також обговорювалися питання, пов’язані з майбутньою пенсійною реформою.