8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. На Меморіалі Слави у Лісопарку відбулося покладання квітів. У заходах взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ – працівники, курсанти, студенти на чолі з ректором навчального закладу, генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

«Молодь повинна знати і поважати історію своєї Батьківщини і свого народу, – зазначив ректор. – Саме тому одним із головних пріоритетів нашого університету є виховання юнаків і дівчат у дусі патріотизму, національної свідомості й гордості за свій народ. Ми схиляємо голови перед тими, хто захищав нашу рідну землю у роки Другої світової війни і тими, хто сьогодні захищає східні рубежі України,  самостійність і незалежність нашої держави».

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятнику Матері–Батьківщині та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Урочистим маршем пройшли парадні розрахунки Харківського гарнізону та ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.