У Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено тренінг-курс з питань боротьби з організованою злочинністю для представників Національної поліції, СБУ, прокуратури та працівників  університету. Тренінг проводили представники Консультативної місії ЄС – Координатор регіонального представництва Герріт Ян Ван Гелдер, радник/тренер з питань кримінальних розслідувань та представники поліції Литви Паулюс Клікунас, старший радник з правосуддя (організована злочинність) Ян Річардсон, старший радник з питань протидії тероризму Салтвік Бйорн Торе, голова 1-го підрозділу кримінальної поліції по боротьбі з організованою злочинністю Головного штабу Вільнюса Юрга Мікієне та головний слідчій 1-го підрозділу кримінальної поліції по боротьбі з організованою злочинністю Головного штабу Каунаса Лауринас Кивас.

Під час тренінгу розглядалися питання протидії організованій злочинності в країнах Європейського Союзу. Підкреслювалась важливість співпраці між органами правосуддя на національному, європейському (EUROPOL, FRONTEX, OLAF, ОБСЄ, Рада Європи) та міжнародному рівнях (INTERPOL, FATF, ООН). Обговорювались шляхи щодо підвищення результативності дiяльності всiх державних органiв у запобiганні та протидiї органiзованiй злочинностi та корупції.

По закінченні тренінгу слухачам було вручено сертифікати.