Начальник відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ  Наталя Новікова взяла участь у зустрічі зі студентами факультету психології ХНУ ім. В. Н. Каразіна як випускниця цього вишу.

Захід проходив у форматі прес-конференції і був присвячений Дню факультета психології. У ньому взяли участь декан факультету Надія Крейдун, заступники декана та випускники різних років.

Після презентації діяльності практичних психологів у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання, Наталія Новікова відповіла на запитання студентів. Тема психологічного супроводу службової діяльності викликала жвавий інтерес у майбутніх фахівців-психологів.