З 11 по 25 квітня поточного року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходили курси підвищення кваліфікації 30 представників вибухотехнічних підрозділів Національної поліції України, а також Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України. Спеціалісти-вибухотехніки з 22 областей нашої держави під час навчання отримали нові знання та навички, а також можливість обмінятися власним досвідом з колегами з інших регіонів.

Сертифікати про завершення навчання слухачам курсів вручив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив, що такі курси підвищення кваліфікації для працівників вибухотехнічних служб будуть організовуватися й в подальшому, а ті знання, які отримали фахівці під час навчання, будуть використані ними у практичній діяльності. Також випускників курсів привітали проректор університету Анатолій Клочко та начальник вибухотехнічного управління ГУНП в Харківській області Дмитро Каракурчі.