Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із кураторами груп Оленою Соловйовою та Валерією Барановою відвідали Управління патрульної поліції в Харкові, де ознайомилися з особливостями несення служби працівниками патрульної поліції.

Під час ознайомчої лекції юнакам і дівчатам розповіли про роботу чергової частини та моніторингу виїзду патрулів, систему функціонування її окремих відділів, основні повноваження поліції та можливість застосування превентивних заходів, загальні вимоги до поліцейського. Студентам продемонстрували екіпіровку та спеціальні засоби поліцейського добового наряду, автомобілі для патрулювання та супроводу осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, враховуючи спеціальні пристрої та оснащення.