За ініціативою професора кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук, доцента Дмитра Слинька, курсанти навчальної групи факультету № 1 відвідали музей історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Мета екскурсії – поглиблення знань про історію Харкова та утвердження молоді в дусі патріотизму.

У виставкових залах музею екскурсанти оглянули різноманітні виставки, присвячені двохсотрічному шляху Харківського університету: його дореволюційній історії (1804–1917); складному періоду реорганізації (1918–1933); відновленню університету, участі у Другій Світовій війні та повоєнній відбудові, розвитку навчально-наукового потенціалу в 1950–1980-ті рр.; діяльності університету в умовах незалежної України (з 1991 р.).