На факультеті № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему «Інформаційні технології в кримінальній аналітиці. Шляхи реалізації в Україні моделі поліцейської діяльності, керованої аналітикою (Intelligence Led Policing – ILP)».

Із доповідями виступили радник з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Cоюзу Паулюс Клікунас, начальник УІП КП «102» в Харківській області полковник поліції  Дмитро Узлов, співробітники аналітичного відділу УІП КП «102». Участь в дискусії взяли викладачі кафедри інформаційних технологій та інформаційної безпеки факультету № 4, кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2, курсанти факультету № 4 і студенти напряму «Системи технічного захисту інформації» факультету № 6, а також працівники УІП КП «102» .