Куратор групи Ф-1-16-3 професор кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Слінько та доцент цієї ж кафедри підполковник поліції Людмила Сапейко – куратор групи Ф-1-16-2 влаштували для курсантів-першокурсників екскурсію до університетського Храму.

Екскурсію провів старший викладач кафедри Іван Кріцак, який розповів про історію університетського Храму, про витоки християнства на Київській Русі з часів рівноапостольного князя Володимира та княгині Ольги, про подвиги великих монахів Києво-Печерської Лаври, що вже майже тисячу років є духовним форпостом української держави. Екскурсанти оглянули внутрішнє оздоблення православного Храму, лики святих на іконах, іконостас, отримали настанови щодо правильної поведінки у Храмі.

Для багатьох курсантів екскурсія стала першим знайомством з православним Храмом, і головне – юнаки та дівчата усвідомили важливість духовної складової в житті кожної людини.

Іван Кріцак,

старший викладач кафедри

теорії та історії держави і права ХНУВС