У рамках реалізації програми короткострокового підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на вищу керівну посаду у територіальні органи (підрозділи) ГУНП в Харківській області кафедрою адміністративної діяльності поліції факультету № 3 був проведений семінар-тренінг на базі ГУНП в Харківській області.

Під час заходу професори кафедри Олена Джафарова, Ірина Казанчук, Сергій Шатрава та доцент кафедри Сергій Рєзанов обговорили з майбутніми керівниками практичних підрозділів поліції актуальні питання, пов’язанні зі специфікою управління в органах та підрозділах Національної поліції, роллю керівника в управлінні підрозділами поліції, обрання ним правильних стилів управління підлеглими тощо. Окремо виступаючими було наголошено на важливості підтримання тісної взаємодії між ХНУВС та територіальними органами ГУНП в Харківській області.