Студентський науковий гурток кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» провів чергове засідання.

Із вступним словом до присутніх звернувся керівник гуртка, професор кафедри соціально-економічних дисциплін В’ячеслав Васенко.

Із доповіддю на тему «Соціальний вимір розвитку України на сучасному етапі» виступила студентка третього курсу Аліна Подобашенко. Вона висвітлила сильні та слабкі фактори, що впливають на розвиток соціального складника в Україні, зазначила, що соціальний вимір економічного розвитку країни неодмінно має враховувати задоволення потреб людини у духовній та матеріальній площинах.

Наприкінці засідання В’ячеслав Васенко підбив підсумки роботи гуртка і висловив студентам побажання звернути увагу на необхідність визначення більш конкретних шляхів розв’язання досліджуваних питань.

Сумська філія ХНУВС