Напередодні Міжнародного свята прав жінок і миру – 8 Березня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся концерт. Артисти Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка привітали жінок університету.

Зі святом краси, ніжності та весни жіночий колектив університету поздоровив ректор навчального закладу Валерій Сокуренко. Він вручив Подяки чарівним представницям жіночої статі за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість.

Генеральний директор театру Олег Оріщенко відзначив жінок запрошеннями на оперу «Кармен».

Зі сцени лунали добре усім відомі шедеври світової музичної класики, українські народні та естрадні пісні.

Усі присутні отримали величезне задоволення від концерту.