Протягом  січня-лютого в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися Дні кафедр. Під час зустрічей працівники університету ознайомилися з новітніми виданнями, що надійшли до бібліотечного фонду, обговорили питання книгозабезпеченості навчальних дисциплін, подолання проблеми наукового плагіату, адаптації першокурсників до навчання у вищому навчальному закладі тощо. Особливу увагу звернули на питання активного наповнення університетського репозиторію працями авторів, що забезпечує  підвищення позицій університету в різних наукометричних рейтингах і підвищує імідж його науковців.

Майже всі провідні кафедри правоохоронної спрямованності та поліцейської діяльності були задіяні в обговоренні сучасних проблем освітянської діяльності в ХНУВС.