На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання круглого столу на тему «Професійна адаптація майбутніх юристів» за участі працівників національної поліції України, викладачів і студентів філії.

Метою круглого столу було обговорення принципів процесу формування готовності майбутніх юристів до професійної діяльності, особливостей професійної адаптації, розвитку особистості майбутнього спеціаліста та підвищення рівня професійної підготовки студентів-юристів.

Учасники круглого столу розглянули актуальні питання професійної адаптації майбутніх юристів, зокрема: основні чинники формування психологічної готовності студентів-юристів до професійної діяльності; особливості професійно-правового спілкування майбутніх юристів;  специфіку економічної складової професійної адаптації; загальні засади проходження служби в органах поліції; діяльність чергових частин управлінь і відділів поліції та їх взаємодія з іншими підрозділами поліції і населення.

Запропонована проблематика викликала жвавий інтерес у майбутніх юристів.

Сумська філія ХНУВС