Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з курсантами випускного курсу факультету № 2 (кримінальної поліції). Він привітав молодь з успішним складанням державних іспитів, а також зазначив, що завершення навчання – це  їх перше велике досягнення: «Університет буде вас усіляко підтримувати і допомагати. Але служити – вам! Буде не легко, але я впевнений, що ви готові до служби в Національній поліції України», – сказав Валерій Васильович.

Участь у заході взяли перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор університету Анатолій Клочко, декан факультету № 2 підполковник поліції Сергій Бортник, його заступники, офіцери курсової ланки.