У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Конференція курсантів та студентів університету, яка є найвищим колегіальним органом курсантського та студентського самоврядування відповідно до Положення про органи курсантського та студентського самоврядування в ХНУВС.

Із вітальним словом до присутніх звернувся проректор навчального закладу Анатолій Клочко. Він зазначив, що основною метою діяльності курсантського та студентського самоврядування є виявлення та підготовка потенційних лідерів – представників еліти української нації в майбутньому.

Голова Курсантської  та студентської ради університету Олексій Токарев звітував про результати проведеної роботи органів самоврядування університету за минулий рік.

Під час конференції були проведені вибори голови та президії Курсантської та студентської ради університету. За результатами таємного голосування головою ради було обрано курсанта 3 курсу факультету
№ 1  Ярослава Синяка. Вітаємо та бажаємо плідної роботи!