У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених та керівників наукових гуртків кафедр.

Голова Наукового товариства доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3, кандидат юридичних наук Наталія Коломоєць довела до присутніх теми наукових робіт курсантів і студентів університету, які рекомендуються до участі в ХІ Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (Рада ректорів), та наголосила на якості підготовлених наукових робіт.

Заступник голови Наукового товариства провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак ознайомив присутніх із вимогами щодо проведення І туру Конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

Під час засідання Координаційної ради Наукового товариства були також рекомендовані наукові курсантські та студентські роботи для участі в ХІ Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт та обговорені перспективи проведення спільних засідань наукових гуртків кафедр ХНУВС та інших вищих навчальних закладів.