Під час засідання Вченої ради були вручені посвідчення новим членам Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України з числа працівників університету. Нагадаємо, нещодавно, під час виїзного спільного засідання ХОО НСЖУ та ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ, до лав  Спілки були прийняті представники університету. Серед них – завідувач кафедри українознавства, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний,доктор соціологічних наук, професор Микола Саппа, начальник дільниці оперативної поліграфії відділу матеріального забезпечення Анатолій Тяпкін та провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю Юлія Мироненко. Посвідчення вручив відповідальний секретар Спілки Микола Десятник, побажавши нових досягнень на творчій ниві.