Співпраця університету з ГО «Харківський університетський консорціум» триває. У рамках освітнього проекту «Консорціум молодих психологів Харківщини» більш ніж 20 студентів і курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «психологія», беруть участь у циклі тренінгів спрямованих на отримання практичного інструментарію у кризовій роботі.

Участь у відкритті заходу взяла президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова, яка побажала його учасникам успіхів в здобутті  професійних знань та навичок.

За відгуками учасників, вони отримують дуже багато інформації щодо прийомів і методів саморегуляції, зняття емоційної напруги. Курсанти виявили бажання взяти участь у всеукраїнському проекті «Родинне коло» як волонтери,  допомагати роботі професійних психологів для родин, чиї близькі загинули в АТО.

Попереду багато нової та корисної роботи.