До Дня всіх закоханих у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся яскравий романтичний концерт.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів, студентів, слухачів та працівників навчального закладу  зі святом і побажав, щоб світле почуття кохання не притуплялося ні з віком, ні з часом, адже коли є любов у серці і в домі, то є місце і для щастя, і для здоров’я, і для благополуччя.

Учасники колективів художньої самодіяльності університету подарували глядачам чудові вокальні та хореографічні номери, дотепні та яскраві жарти Клубу веселих і кмітливих, ансамбль барабанщиць здивував новим танцювальним номером.

Усі присутні отримали море позитивних емоцій та величезне задоволення від концерту.