До 15 лютого – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівниками бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківської обласної бібліотеки проведено урок пам’яті «Гіркої пам’яті ковток» для першокурсників навчального закладу. Й досьогодні час не загоїв рани одвічного болю. Понад 10 тисяч харків’ян та мешканців області пройшли через «Афган».

Директор бібліотеки Тамара Процких зазначила, що й університет не залишився осторонь тих подій. На його базі у 1984 році, – на той час це були Харківські вищі курси МВС СРСР, – готували кадри для правоохоронних органів Афганістану.

Колишні воїни-інтернаціоналісти і сьогодні працюють в університеті. Ті, хто пройшов афганськими дорогами, для молоді є прикладом мужності та героїзму.