Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри соціології та психології Юрій Александров, доцент кафедри загальноправових дисциплін Віктор Лазарєв, магістри кафедри соціології та психології Світлана Ткачова та Дарія Стогній провели зустрічі у Богодухівському ліцеї № 3 та «Богодухівському медичному коледжі».

Вони розповіли учням ліцею та випускникам коледжу про роботу кафедри соціології та психології, про дисципліни, які вивчають, ознайомили зі змістом деяких лекцій – щодо процесів мислення, уваги, сприйняття, ілюзії сприйняття, навели цікаві факти про роботу мозку людини. Доцент Віктор Лазарєв провів бесіду з правових питань.

Магістри кафедри розповіли про особливості навчання в університеті, а також провели практичний тренінг.