Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках співпраці завітав з концертною програмою «З Україною в серці» до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка. Захід був проведений з метою патріотичного виховання молоді.

З ліцеїстами поспілкувалися старші викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Анастасія Сергієнко та Юлія Самойлова. Вони розповіли присутнім про особливості навчального процесу, практичного навчання, наукової, виховної та культурно-масової роботи у навчальному закладі.

Продовжився захід концертною програмою, яку підготували студенти та працівники Сумської філії університету.

Сумська філія ХНУВС