Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Лубенець провела зустріч з учнями випускних класів Слобідської та Першотравневої загальноосвітніх шкіл Буринського району Сумської області. Вона розповіла про навчальний заклад, умови вступу та навчання, акцентувала увагу на практичному навчанні студентів, функціонуванні юридичної клініки, наукового товариства студентів, студентського самоврядування та центру студентського дозвілля.

Також у своєму виступі викладач згадала про діяльність на базі філії Обласного осередку Європейської асоціації студентів-правників ELSASumy та Сумського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

Сумська філія ХНУВС