Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна взяла участь у дискусії «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», яка відбулася в рамках проекту представництва Європейського Союзу в Україні «ЄС – вибір молодого покоління України». Проект спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції, що відбуваються в Україні.

Захід відбувся у Харківському регіональному інституті державного управління. Для участі у широкій дискусії були запрошені представники та експерти міжнародних фондів, Харківської обласної державної адміністрації, члени європейського дискусійного клубу, аспіранти, молоді вчені, слухачі та студенти, представники громадських організацій.

Присутні обговорювали питання практичної участі у проектах Харківської обласної державної адміністрації, створення платформ для співпраці з європейськими фондами та участі у грантових проектах.