У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися загальні збори громадської організації «Фізкультурно-спортивного клубу «Універ – Динамо»».

Участь у роботі зборів взяли перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, декан факультету № 2 підполковник поліції Сергій Бортник, завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки  підполковник поліції Олександр Моргунов, керівники та делегати структурних підрозділів навчального закладу.

Засідання відкрив Дмитро Швець, який зазначив, що впродовж року спортсмени університету взяли участь у близько 100 змаганнях різних рівнів та оголосив звіт про виконання спортивно-масової роботи навчального закладу за 2016 рік.

За результатами Спартакіади, що проводилася в ХНУВС у 2016 році, місця серед факультетів розподілилися таким чином:

І місце посів факультет № 1;

ІІ місце – факультет № 2;

ІІІ місце – факультет № 6;

ІV місце – факультет № 3;

V місце – факультет № 4.

Під час заходу було розглянуто план розвитку спортивної роботи на 2017 рік.