Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Борисович Чередниченко спільно з представниками Головного управління Національної поліції в Сумській області провели профорієнтаційну роботу серед учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Глухів Сумської області. Під час зустрічі з учням Віталій Борисович розповів про переваги юридичної освіти, умови вступу та особливості навчання у Сумській філії ХНУВС, практичну спрямованість навчального процесу та можливості працевлаштування. Викладач ознайомив школярів з організацією наукової та міжнародної діяльності у філії, виховної роботи та дозвілля студентів.