В першому номері за  2017 р.  міжнародного наукового журналу «Верховенство права» Республіки Молдова  вийшла друком фахова стаття курсанта факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Ярослава Синяка – «Путінізм як різновид державно-політичного режиму та суспільний феномен». Наукове керівництво дослідженням здійснював Іван Кріцак, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук.

Журнал «Верховенство права»  – наукове видання, серед авторів якого провідні юристи Республіки Молдови, України, інших країн Центральної та Східної Європи. Співзасновниками журналу є Академія юридичних наук Молдови та Західнорегіональна асоціація клубів ЮНЕСКО, Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка, Національна академія правових наук України, Харківський національний університет імені В. Н.  Каразіна та ін.

Ознайомитися з науковою фаховою статтею Ярослава Синяка можна за посиланням:  http://sd-vp.info/2016/putinizm-yak-riznovid-derzhavno-politichnogo-rezhimu-ta-suspilnij-fenomen/