Стажування та навчальну практику в різних підрозділах Головного управління Національної поліції в Сумській області проходять 74 курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти 4-го та 3-го курсів набувають практичного досвіду у кримінальному, превентивному блоках і слідчих відділах територіальних органів Національної поліції області. Із майбутніми поліцейськими зустрілися представники різних структурних підрозділів ГУНП в Сумській області на чолі з начальником Миколою Лушпієнком, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш та ін. Звертаючись до курсантів, вони побажали їм успіхів, наполегливості та терпіння в оволодінні практичними навичками майбутньої професії.

Від Харківського національного університету внутрішніх справ до курсантів звернулася завідувач кафедри інформаційної безпеки факультету № 4 Ірина Сезонова. Вона закликала молодь гідно нести звання курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ, дотримуватися програми практики, бути уважними і старанними. Начальник ГУНП в Сумській області побажав юнакам та дівчатам бути дисциплінованими, чітко дотримуватися законодавства, не бути пасивними і за період практики набути нових навичок і вмінь, а також пам'ятати, яку серйозну відповідальність покладено на працівника поліції.