Працівники кафедри криміналістики та судової експертології Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Книженко і Світлана Лозова разом із курсантами факультету № 1 відвідали вибухотехнічний музей Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Юнаки і дівчата ознайомилися зі зразками знешкоджених та досліджених вибухових пристроїв, макетами саморобних вибухових пристроїв та технічними засобами, що використовуються для їх пошуку і знешкодження.

Під час екскурсії начальник відділу вибухотехнічних і пожежотехнічних досліджень майор поліції Максим Куча розповів курсантам про специфіку проведення огляду місця події, пов’язану з вибухами, особливості залучення працівників НДЕКЦ при огляді вибухонебезпечних об’єктів. Особливу зацікавленість у курсантів викликало ознайомлення з різноманітними зразками знешкоджених саморобних вибухових пристроїв.