У Києві відбулася перша Всеукраїнська конференція професіоналів дистанційного навчання ELForum–2016.

У заході взяли участь більше 250 представників вищих навчальних закладів, освітніх центрів та установ, а також навчальних і кадрових підрозділів приватних комерційних організацій.

Під час конференції обговорювалися питання впровадження електронного та дистанційного навчання в навчальний процес вищої школи, післядипломну освіту, сферу підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників приватних підприємств тощо.

Відкрив конференцію завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтин Бугайчук. Він виступив із доповіддю «Онлайн курс: з чого почати і як не помилитися?», в якій зупинився на основних етапах проектування та впровадження дистанційних курсів у навчальний процес, окреслив типові помилки розробки, заходи щодо їх уникнення та виправлення.

Костянтин Бугайчук отримав почесний сертифікат учасника форуму.