Представники Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли тренінг за темою «Розвиток міжсекторальної  взаємодії поліції, державних установ та НУО для забезпечення доступу представників груп ризику до ВІЛ-сервісних послуг. Роль поліції у програмах профілактики та лікування соціально небезпечних захворювань».

Тренінг був проведений Харківським національним університетом внутрішніх справ і Харківським міським благодійним фондом «Благо» у рамках проекту «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарної системи та наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІД», який реалізує Управління ООН з наркотиків та злочинності, за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку та Надзвичайний план Президента по боротьбі зі СНІДом.