До вихованців підшефного дошкільного навчального закладу № 17 «Світлячок» Камʼянець-Подільської міської ради, у якому разом із дітьми груп загального розвитку виховуються малюки притулкової групи для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського спілкування, та діти з вадами слуху, завітали курсанти 2 курсу та слухачі магістратури 1 курсу під керівництвом фахівця факультету № 1 Руслана Єдина. Молодь привітала малюків із Великоднем, пригостила пасками та солодкими подарунками. Діти вже чекали своїх друзів, тому підготували для них святкову програму. Емоції щастя та радості, що були на обличчях малечі, розчулили всіх дорослих. Хлопчики та дівчатка отримали позитивні емоції та максимум задоволення від спілкування зі своїми друзями, відчули підтримку і турботу, яка їм так необхідна.

#Дружняпідтримка