Здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до заходів, які влаштовують органи місцевого самоврядування м. Кам’янець-Подільський. Вони відвідали футбольний матч між командами ФК «Епіцентр» м. Кам'янець-Подільський і ФК «Полтава» м. Полтава. На запрошення Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради учасників турніру та гостей привітав підрозділ барабанщиць парадного розрахунку ХНУВС та учасники художньої самодіяльності – дівчата з шаблями з патріотичною вокальною композицією «Народжені вільними».

Підтримати спортивний дух футболістів прийшли проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник та міський голова м. Кам’янець-Подільського Михайло Посітко.

Курсантсько-студентська молодь ХНУВС завжди активно бере участь у всіх спортивних заходах, адже одним із пріоритетів для них є здоровий спосіб життя і хороша фізична форма

#Дружняпідтримка