Ще один слухач Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ успішно склав практичний іспит і отримав посвідчення водія. Михайло з дитинства спілкується жестовою мовою. Для отримання посвідчення водія хлопець сумлінно вивчав теоретичний матеріал, а опанувати техніку водіння допомогли досвідчені інструктори кафедри тактичної спеціальної фізичної підготовки факультету № 3. Під час складання практичного іспиту використали систему відеозвʼязку з перекладачем жестової мови для забезпечення якісної комунікації з особами з порушенням слуху.

Запрошуємо усіх охочих пройти навчання на право керування транспортним засобом категорії «В», а тим, хто має посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем із ручним керуванням.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.