З урахуванням сучасних викликів, які обумовлені збройною агресією рф проти України, та з метою вдосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Інна Ларіонова та Олександр Скляр спільно з начальником відділення – майстром виробничого навчання навчального відділення Центру захисту та безпеки життєдіяльності, підполковником Русланом Ткаченком і викладачем навчального відділення технічної підготовки Геннадієм Сєдим провели бінарне заняття з молодшими командирами факультетів № 2 і № 3 на тему «Особливості застосування первинних засобів пожежогасіння». Курсантам розповіли про типи вогнегасників, які використовуються залежно від класу пожежі, ознайомили з видами вогнегасників, правилами використання первинних засобів пожежогасіння. Курсанти практично відпрацювали приведення в дію вуглекислотного вогнегасника.