Кафедра соціології та психології ХНУВС презентувала зацікавленій громадськості результати дослідження стану психічного здоров’я і суб’єктивного благополуччя мешканців м. Харкова і Харківської області.

Дослідження було організовано та проведено дослідницькою групою кафедри, що проводила збір даних методом онлайн-опитування у листопаді 2023 року. Інструментарій опитування містив 175 питань, на основі трьох психодіагностичніих методик: «Модифікована шкала суб’єктивного благополуччя БіБіСі»; «Опитувальник нервово-психічного напруження» Т. А. Нємчин; «Опитувальник травматичного стресу» І. О. Котєнєв.

Під час дослідження було опитано 730 респондентів та отримано великий масив даних, згідно з якими було доведено, що жителі Харківщини є життєстійкими та справді непохитними. Статистичні показники на брифінгу презентували представниці кафедри – професорка Ірина Нечітайло та доцентка Яна Пономаренко.