Голова студентсько-курсантського Парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Ярова та курсант першого курсу Віталій Політов спільно з представниками Молодіжної ради при Сумській міській раді взяли участь у дводенному тренінгу, організатори якого виступили координатори Програми розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Здобувачі вищої освіти вивчали основи написання успішних проєктів за допомогою кваліфікованих тренерів, які весь час супроводжували та консультували учасників. У результаті молодь розпочала працювати над власними проєктами, що сприятимуть відновленню та розвитку Сумської міської територіальної громади. За участь у тренінгу курсанти отримали сертифікати.

Сумська філія ХНУВС