Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіслав Іванов провів чергове засідання наукового гуртка. Учасники обговорили актуальні питання, пов’язані з широкомасштабною агресією росії проти України та змінами у системі міжнародної безпеки. Курсанти факультетів № 2 та № 3 виступили з доповідями щодо причин початку російсько-української війни та її впливу на трансформацію міжнародної безпеки. Гуртківці зазначили, що сучасний світ потребує нової системи міжнародних відносин, у якому Україна повинна відігравати роль регіонального лідера, мати сильну економіку та армію, створити умови для повернення українських громадян, які виїхали за кордон через війну. Окремо учасники розглянули питання щодо волонтерської діяльності, яка під час повномасштабного вторгнення набула різноманітних форм і стала частиною національного опору російським окупантам. Зокрема, багато волонтерів приєдналися до допомоги українським військовим, надаючи важливу підтримку транспортними засобами, спеціальним спорядженням, засобами зв’язку, медикаментами, продуктами харчування тощо.