Доцентка кафедри соціології і психології факультету № 6 ХНУВС, кандидатка психологічних наук Яна Пономаренко взяла участь у круглому столі, присвяченому Всеукраїнському дню психолога. Захід був організований і проведений Асоціацією психологів вищої школи України з метою об’єднання зусиль професійної спільноти психологів, які працюють у закладах вищої освіти. Учасники обговорили актуальні питання та перспективи розвитку психологічної практики в університетському середовищі.

Яна Пономаренко, яка є також членкинею цієї асоціації, підготувала тези доповіді «Психологічна безпека особистості». Вона зазначила, що це комплексна концепція, яка охоплює різні аспекти психологічного благополуччя та стійкості людини. Авторка запропонувала практичні рекомендації, які охоплюють – розвиток навичок саморегуляції та стресостійкості, підтримку від соціального оточення, уважне ставлення до власних потреб і можливість звертатися за кваліфікованою психологічною допомогою у разі необхідності.