Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, підполковник поліції Василь Корнієнко провів бінарне заняття з криміналістики для курсантів 3 курсу факультету № 1 на тему «Слідчий огляд». До проведення заняття в онлайн-режимі приєднався спеціаліст-криміналіст відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Луганській області, старший лейтенант поліції Микита Агафонов, який зараз знаходиться у зоні бойових дій. Він звернув увагу майбутніх слідчих на особливості роботи слідчо-оперативної групи (СОГ) на прифронтових територіях України. Курсантам були запропоновані квестові завдання, зокрема скласти план дій СОГ на місці виявлення залишків боєприпасів і вибухових предметів у приміщенні. Здобувачі освіти засвоїли основи організації взаємодії слідчого з іншими учасниками огляду; елементи криміналістичного аналізу місця події під час документування виявлених залишків боєприпасів; особливості роботи зі слідами та речовими доказами.

Після відповідей на запитання курсантів було підбито підсумки та висловлено слова подяки запрошеному представнику слідчого управління ГУНП у Луганській області за проведення заняття.