Начальник сектору прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, майор поліції Віталій Кавкало разом із доцентом кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Віктором Лазарєвим провели бінарне заняття на тему «Правовий статус людини і громадянина».

Здобувачів освіти ознайомили з роботою сектору прав людини, на конкретних прикладах проаналізували питання, пов’язані з правами, свободами та обов’язками людини. Зокрема, Віталій Кавкало акцентував увагу на особливостях захисту прав і свобод людини в умовах дії правового режиму воєнного стану. Наприкінці заняття практичний працівник підкреслив важливість дотримання прав людини у роботі правоохоронних органів та висловив сподівання на подальшу продуктивну співпрацю.