Представники факультету № 1 – актив курсантської ради та учасники Школи наукового лідерства пройшли курс за темою «Громадський контроль влади: як змінювати на краще життя своєї громади», який був представлений у форматі проходження симулятора на національній едьютейнмент освітній платформі актуальних знань і навичок «Дія.Освіта».

Симулятор дозволив пройти тренування у застосуванні інструментів громадської участі, щоб моніторити роботу місцевої влади та реально впливати на неї; вибирати ефективні форми громадського впливу на діяльність місцевої влади за різних обставин.

Учасники курсу навчилися впливати на прийняття рішень: аргументувати свою позицію, вести конструктивний діалог із представниками місцевої влади та досягати врахування інтересів громади.

Успішне проходження курсу курсантами демонструє зростаючий інтерес молоді до участі у житті громади та бажання впливати на її розвиток.