Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов та Лариса Сазанова – взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Oxford Professional Development Webinar Oxford Placement Test – accurate and reliable test to check your students’ English level», який проводила компанія Oxford University Press. Викладачі кафедри ознайомилися з комп’ютерно-адаптивним тестом (Oxford Placement Test), що розроблено для здобувачів освіти, для яких англійська мова не є рідною. На вебінарі було розглянуто класифікацію рівнів загальноєвропейської компетенції (CEFR) Pre-A1, A1, A2, B1 , B2, C1 і C2 та тестування за кожним із них для забезпечення закладів освіти швидким і надійним способом зарахування студентів, які володіють англійською мовою, до класу англійської мови відповідного рівня.