Для посилення практичної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Психологія» психологинею відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Вінницькій області, капітаном поліції Олександрою Пономаренко та доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павлом Червоним проведено практичне бінарне заняття з дисципліни «Педагогіка» на тему «Закономірності та принципи навчання».

Під час заняття курсанти дізналися про особливості роботи психолога із працівниками поліції в умовах воєнного стану. Психологиня наголосила, що знання, які здобудуть курсанти в університеті, будуть застосовувати у практичній роботі. Вона розповіла про принципи тренінгової підготовки й провела практичні вправи для зниження психологічної напруги, відповіла на запитання, що цікавили майбутніх психологів.