16 квітня 2024 року пішов з життя підполковник міліції Юрій Анатолійович Скляров, людина, яка багато років свого життя віддала роботі у Харківському національному університету внутрішніх справ. З березня 1984 року він очолював фінансове відділення Харківської спеціальної школи удосконалення начальницького складу міліції МВС СРСР, з 1995 по 2002 рік – фінансово-економічне відділення фінансово-економічного відділу університету, а з 2002 по 2005 рік – перебував на посаді помічника ректора з організаційної роботи відділу організаційної, аналітичної роботи, міжнародних та міжвузівських зв'язків Національного університету внутрішніх справ.

Добрий, порядний, сумлінний та самовідданий – таким пам’ятають Юрія Анатолійовича його колеги та друзі.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам Юрія Анатолійовича з приводу тяжкої втрати.